Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 125 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Hegemonia

niedziela, 18 listopada 2012 23:16

Dziś, cały zachodni świat, a najbardziej USA, jest w takim samym stopniu pod wpływem żydowskiej dominacji jak Republika Weimarska w 1929 r. Żydzi stanowili tylko 1% ludności niemieckiej, a w 1924 roku w Reichstagu 25% socjaldemokratów było żydami. Żydzi kontrolowali 57% handlu metalami, 22% zbożem i 39% tkaninami. Ponad 50% sztabu w berlińskiej Izbie Gospodarczej to byli żydzi, podobnie jak w ówczesnej niemieckiej giełdzie, żydzi tworzyli nieprawdopodobna proporcję, 1.200 z 1.474 członków. Z 29 oficjalnych teatrów w Berlinie, 23 miało żydowskich reżyserów. Autorstwo teatralne było praktycznie żydowskim monopolem. W 1931 roku, ze 144 scenariuszy, 119 było napisane przez Żydów a 77 zostało przez nich wyreżyserowane. Tak samo jak to mamy dzisiaj. Hollywood, praktycznie cała światowa produkcja filmowa i znakomita większość rozrywki publicznej jest pod całkowitą kontrolą żydowską. Pomimo, że większość dzisiejszych filmów przepełniona jest bestialską przemocą, i skrajnie wulgarnymi śmieciami, to żydom brakuje słów uznania dla samych siebie i corocznie nagradzają się obficie za produkcję tego szamba.
Natomiast wiadomości i cały przemysł masowego przekazu to dziś prawdziwe żydowskie imperium. Od wielkich brukowców, takich jak NY Times aż po lokalne gazety, wsio jest pod ich kontrolą. Programy radiowe i telewizyjne praktycznie też są ich domeną.
Światowa kontrola finansowa, to już chyba nie jest tajemnicą, od kogo zależy. Począwszy od F.R.B i I.M.F aż po małe lokalne instytucje hipotetyczne.
Zawody takie jak, politycy, profesorowie uniwersytetów, lekarze, adwokaci są nieproporcjonalnie opanowane przez jahwejowiczów.
Czy wiecie, że znakomita większość linii komórkowych w USA i masa linii komórkowych w innych państwach jest w rękach żydowskich firm? Oprócz tego, że zbijają kasę na naszych rozmowach, to też dokładnie wiedzą gdzie dzwonimy i przynajmniej jak długo trwają nasze rozmowy.
Czy wiecie, że firma z Izraela zaprojektowała, zainstalowała i zajmuję się konserwacją systemów komunikacyjnych Pentagonu i Białego Domu? Nie uważacie, że zainstalowali oni też dodatkowy system monitorujący dla własnych celów?
Dziś, USA i duża część świata bardzo blisko odzwierciedla Niemcy z 1929 roku. Czy jest coś w tym “nie tak”? W zasadzie nie. Wszyscy ludzie zasługują na nagrodę za energię włożoną w realizację swoich projektów.
Problem jest jedynie z żydowskim monopolem i praktycznym wykluczeniem nie-Żydów z kluczowych sfer, mających ostateczny wpływ na wydarzenia dzisiejszego świata. Na wszystkich frontach popierają oni samych siebie, obsadzając masowo najważniejsze stanowiska polityczno – ekonomiczno – informacyjne. W tenże sposób zapewniają sobie absolutną kontrolę nad Gojami i jednocześnie efektywnie blokują nam dostęp do stanowisk niesamowicie ważnych dla naszego narodowego i kulturowego przetrwania.
W Republice Weimarskiej, żydzi używali swe pozycje, aby skutecznie wyśmiewać na każdym kroku, niemieckie zwyczaje, kulturę, osiągnięcia itp. Dziś, przy każdej lepszej lub gorszej okazji wyśmiewają się ze zdobyczy kultury Łacińskiej i czynią to w dużo bardziej bezczelny sposób niż 80 lat temu w Niemczech. Podczas Wielkiego Kryzysu, Żydzi w dużej części pozostali zamożną częścią społeczeństwa niemieckiego, podczas gdy Niemcy umierali z głodu. Mało tego, wielu z nich robiło wielką kasę na upadku niemieckich firm.
Podobnie wygląda to dziś, tylko, że z małą różnicą. Nie wysysają oni ostatniej kropli krwi z jednego państwa, lecz z całego świata.
Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że tak jak w Niemczech w 1933 położono szlaban tej żydowskiej hegemonii, tak i w dzisiejszym świecie ktoś uczyni to samo, tyle że na dużo większą skalę.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

środa, 21 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  86 098  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archiwum

O moim bloogu

Wentylacja pożarowa sposobem na uniknięcie szkód.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 86098

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl